Burada seçkin markaların fırsatlarını bulabilirsiniz.

Vals Tur

1991 yılından bu yana Türk turizminin ve tatilseverlerin hizmetinde olan Valstur, 2011 yılında kurumsal kimliğini ve altyapısını
yenileyerek, yapmış olduğu teknolojik yatırımlar sayesinde müşterilerine güvenilir,hızlı ve kolay rezervasyon imkanı sunmaktadır.

Sporthing

Adidas, Nike, Lacoste, Hummel, US Polo, Levis, Converse, Jack and Jones, New Balance, Superga, Quiksilver, Vans, Skechers gibi dünyaca büyük markaları sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Vitaminler

Ziyaretçilerimize Vitamin, Mineral, Bitkisel Ürünler ve Gıda Takviyeleri ihtiyaçlarını %100 Orijinal ve Güvenli Alışveriş ile Türkiye’nin her yerine hızlı ve uygun fiyatlarla ulaştırmayı garanti ediyoruz.

ALLİANZ

Bireysel Emeklilik Birikiminiz Devlet Katkısıyla Katlansın.

Çocuklu Dünya

Çocuklarının mutlu, sağlıklı, özgüvenli, kendi ve çevresi ile barışık bir birey olması için elinden geleni yapmak isteyen ailelere destek olmak için yola çıktık.

Supplementer

Supplementler.com 2006’dan itibaren sporcu gıdaları alanında tüketicileri Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markaları ile buluşturan, Türkiye’nin bu alanda en eski ve en büyük e-ticaret platformudur.

Coquet

Coquet takıdan şala, saatten çantaya, eldivenden saç aksesuarına kadar uzanan geniş koleksiyonu ile dünya aksesuar trendlerini moda severlerle buluşturmaktadır.

Mizalle

HeartTonic

İlk kullanımdan itibaren normal kan basıncı ve kalıcı sonuç.

Fırsatlar

Fırsatlar sayfamızda seçkin markaların sizlere yönelik hazırladığı kampanyaları bulabilirsiniz. Burada pek çok ihtiyaca yönelik ürün ve hizmetlere için hazırlanan kampanyaları sizlere sunuyoruz. Böylerce iyi markalara ait fırsatları tek bir platform altında bulabiliyorsunuz. Alışverişlerinizi ise söz konusu markalara ait siteler üzerinden tamamlayabilirsiniz.

Burada bulabileceğiniz markala şöyle sıralayabiliriz: Columbia, OXXO, Mustang, Modanisa, Sportive, Mediamarkt, Tatil.com, Rotaradar, Vals Tur, İdefix, Fitmoda, Lufian, AKEL, Emel Pırlanta, OYUNFOR, Sporthing, Solaris, Vitaminler, ALLİANZ, Çocuklu Dünya, Supplementer, Coquet, Mizalle, HearTonic.